Kvalita vs. kvantita

20.12.2015 20:00

 

Kvalita vs. kvantita

Od té doby, co ženy zjistily, že po pár hodinách odpočinku na kosmetickém lehátku, mohou vypadat jako filmové hvězdy, vyhodit kleštičky, řasenky a radovat se z řas, o kterých vždy snily, zažívá tato metoda opravdový ,,boom". Kosmetické salony se předhánějí. S řasovými stylistkami se roztrhl pytel. Zájemkyň a nebojíme se říct, že dokonce i zájemců z řad mužů přibývá. Kdo jednou vyzkouší už neodolá.

Na co si dát pozor při výběru řasové stylistky?
 Radím vyvarovat se slevovým portálům. Samozřejmě neházíme všechny do stejného pytle a jistě můžete s trochou štěstí narazit na finančně výhodnou nabídku a ještě i dobře odvedenou práci, bohužel většina zkušeností je negativních. Skvělým příkladem jsou i internetové diskuze, vřele doporučujeme si negativní zkušenosti na toto téma prostudovat ještě před tím, než se do aplikace řas za lákavých 400kč pustíte. Kvalitní práce se prodává sama a investice se vyplatí. Novým trendem jsou i řasové stylistky, které Vás navštíví přímo doma a to zní dobře, ale opět je třeba vzít v potaz, že tyto ,,stylistky" pracují nelegálně a mohou používat nekvalitní a dokonce zdravotně závadný materiál, protože nejsou vystavené žádné kontrole.

Pro tuto práci je samozřejmě zapotřebí Váš komfort i komfort stylistky a toho většinou v domácím prostředí nejde dokonale docílit.

Kvalita vs. kvantita