Prodlužování řas

Kvalita vs. kvantita

Od té doby, co ženy zjistily, že po pár hodinách odpočinku na kosmetickém lehátku, mohou vypadat jako filmové hvězdy, vyhodit kleštičky, řasenky a radovat se z řas, o kterých vždy snily, zažívá tato metoda opravdový ,,boom". Kosmetické salony se předhánějí. S řasovými stylistkami se roztrhl pytel. Zájemkyň a nebojíme se říct, že dokonce i zájemců z řad mužů přibývá.

"Kdo jednou vyzkouší už neodolá.!

Na co si dát pozor při výběru řasové stylistky?
 Radím vyvarovat se slevovým portálům. Samozřejmě neházíme všechny do stejného pytle a jistě můžete s trochou štěstí narazit na finančně výhodnou nabídku a ještě i dobře odvedenou práci, bohužel většina zkušeností je negativních. Skvělým příkladem jsou i internetové diskuze, vřele doporučujeme si negativní zkušenosti na toto téma prostudovat ještě před tím, než se do aplikace řas za lákavých 400kč pustíte. Kvalitní práce se prodává sama a investice se vyplatí. Novým trendem jsou i řasové stylistky, které Vás navštíví přímo doma a to zní dobře, ale opět je třeba vzít v potaz, že tyto ,,stylistky" pracují nelegálně a mohou používat nekvalitní a dokonce zdravotně závadný materiál, protože nejsou vystavené žádné kontrole. Pro tuto práci je samozřejmě zapotřebí Váš komfort i komfort stylistky a toho většinou v domácím prostředí nejde dokonale docílit.

Princip aplikace

Princip aplikace je velice jednoduchý. Klientka se dostaví na zvolený termín dokonale odlíčená. Stylistka s klientkou provede podrobnou konzultaci, jak bude prodlužování řas probíhat a následně jak o prodloužené řasy pečovat.  Zodpoví veškeré dotazy o aplikaci a produktech. Pak  se  klientka položí na lehátko, stylistka ji zakryje oční okolí a spodní řasy příjemnou kolagenovou  hydratační  oční maskou a pak už jen zavřete oči a relaxujete. Aplikace je zcela bezbolestná, proto tento čas můžete klidně využít pro doplnění energie spánkem.

Řasy Vám budou profesionálně aplikovány  řasovou stylistkou Violet lashes Lucií Janíkovou. Zárukou práce jsou již desítky spokojených a vracejících se klientek, proto neváhejte a staňte se jednou z nich. Naší prioritou je nezatěžovat a nepoškozovat  řasy přírodní. Veškerý používáný materiál je značky VIOLET LASHES.

V případě, že nejste ještě zcela rozhodnuta, domluvte si nezávaznou a bezplatnou konzultaci. Celý postup aplikace a následné péče Vám detailně objasním a rozhodnutí již ponechám na Vás.

Prvních 24 hodin po aplikaci
• Na aplikované řasy nesmí přijít žádná voda, vodní pára
• Vyhněte se soláriu a sauně
• Žádné líčení (oční stíny, tužky, oční make-up)
• Žádné použití očních krémů
• Nemělo by se sportovat nebo prodávět činnost, při které se zpotíte


Všeobecná péče
• Vyhněte se mnutí očí
• Na pročesávání řas používejte denně kosmetické kartáčky
• Časté návštěvy sauny a páry mohou způsobit uvolnění spojů
• Nepoužívejte voděodolnou řasenku.
• Pokud se rozhodnete řasenku používat, používejte tu, která je rozpustná ve vodě (ne waterproof!).
• Při odstraňování očního make-upu buďte velmi opatrná. Používejte pouze šetrné odličovací přípravky, bez přídavků olejů. S odličovači na mastné bázi odlíčíte i adhezivum.

Každý den řasy umývejte vodou a  nejlépe používejte čisticí pěnu značky Violet Lashes

Violet Lashes čistící pěna

VIOLET Lashes čistící pěna je speciálně vyvinutá pro každodenní péči o prodloužené řasy a oční okolí. Tento produkt byl vytvořen na základě dlouhodobých zkušeností řasových stylistů a jejich klientů. Prodloužené řasy jsou náchylné k usazování mazu, odumřelých kožních buněk,  prachu, make-upu a jiných nečistot. Každodenní používání pěny zabraňuje množení bakterií a tím zajišťuje  prevenci proti podráždění očí, očním chorobám a alergickým reakcím. Používání VIOLET Lashes čištící pěny prodlužuje nosnost prodloužených řas. Přípravek řasy odmašťuje a tím udržuje pevnost a kvalitu nalepených spojů. Tento produkt neobsahuje mýdlo, barviva a parabeny a není testován na zvířatech, nedráždí oči a zanechává pokožku čistou, svěží a hydratovanou. Balení obsahuje 60 ml přípravku, ale pro jedno očištění stačí pár kapek. Čistící pěnu můžete zakoupit u mne v salonu.