VIOLET LASHES

Značka VIOLET Lashes by Ekaterina Kimlova je prestižní, stále se rozvíjející značka s mezinárodním působením, která poskytuje profesionální kurzy a kvalitní materiály pro prodlužování řas. Při prodlužování řas klademe důraz na bezpečnost, komfort a estetičnost, to vše ve spojení s kvalitním materiálem a vytříbenými technikami postupu. Se značkou spolupracují stovky stylistek po celé republice i v zahraničí. Značka působí i ve Švýcarsku, kde je v Zürichu i pobočka salonu.

Značka byla založena v roce 2013 v Ostravě mezinárodní školitelkou, řasovou expertkou, organizátorkou a porotkyní soutěží prodlužování řas Ekateinou Kimlovou, která podniká srdcem, předavá své unikátní dlouholeté know-how a inspiruje řasový obor.
 

 Violet lashes představuje kompletní sofistikovaný sortiment pro řasové stylistky vyroben z nejkvalitnějších materiálů.

Renovovaná značka nese v názvu vznešené ženské jméno Violet, to má představovat elegantní, rafinovanou a moderní ženu.

Zlatá barva loga tyto atributy podtrhuje a dodává punc luxusu.

Zdraví a bezpečnost je na 1. místě

Veškeré produkty VIOLET LASHES byly testovány a jsou v souladu se směrnicemi EU a nařízením REACH. 

Ekaterina Kimlová

Je zakladatelkou značky VIOLET Lashes® a majitelkou salonu VIOLET Lashes®, který se specializuje na prodlužování řas. V roce 2009 odstartovala svou kariéru jako řasová stylistka a díky obrovskému úsilí a lásce, kterou  do svého podnikání vložila patří dnes mezi uznávané řasové experty. Působí jako mezinárodní školitelka, porotkyně i organizátorka soutěží, přednáší na mezinárodních konferencích. Je vždy nablízku veškerým novinkám a přináším je i nám - řasovým stylistkám Violet Lashes.

Říká: "Věřím, že existuje jediný způsob, jak odvádět svou práci na výbornou a tím je ji milovat."